درباره فرازکاویان

درباره فرازکاویان-1

شرکت فراز کاویان که تولید کننده دوش هوا و پرده هوا با بیش از 24 سال سابقه درخشان که از سال 75 تا كنون در صنعت پرده هوا مشغول به فعاليت مي باشد، امروزه متناسب با دستاوردها و پیشرفت ها و همچنین با افزایش روز افزون جمعیت، انرژی و روش بهره وری آن از اصلی ترین مساله های جوامع صنعتی می باشد به همین دلیل جوامع پیشرفته در تلاشندتا با استفاده های فناوری های نوین از هدر رفتن انرژی تا مقداری که امکان دارد جلوگیری نمایند.

یکی از راه های رسیدن به این موضوع بهره وری از دستگاه پرده هواست.

پرده هوا دستگاهی می باشد که بالای درب های ورودی محیط های مسکونی اداری تجاری،صنعتی و اماکن پر رفت وآمدی که به طور مرتب با محیط بیرون در ارتباط است نصب می شنود که می توان به صورت قابل وجهی از به اتلاف انرژی جلوگیری کرد این دستگاه لایه های از هوا را ایجاد می کند که از به وسیله تولید انرژی جنبشی از ورود حرارت حشرات، گرد و خاک به محیط داخلی به وسیله درب های باز جلوگیری می کند.

این سیستم ها به دو صورت صنعتی ، اداری و تجاری در نوع ها و اندازه های مختلف متناسب با محل شدت باد محیطی نصب ارتفاع و تولید می شوند.

آشنایی با گواهینامه های فرازکاویان

شرکت فراز کاویان از آن دسته خدمت گذارانی می باشد که افزون بر داشتن نمایندگی های مختلف در سطح کشور سالهاست با تولید این مورد دستگاه ها به منظور استقلال صنعتی کشور در این رسالت عظیم شریک شده است.

این شرکت با به همراه داشتن هزاران سابقه نصب در مکان هایی مانند داروسازی، صنایع خودرو سازی، مجتمع های تجاری و غیره موفق به کسب گواهینامه های CE اروپا ،ISO 9001 - OHSAS 18001 گردیده است.

امید است با توجه به سوابق نصب این شرکت در زمینه محصولات جدید این واحد رضایتمندی مشتریان محترم را جلب نماید.

در راستای سیاست های کلان فوق، حفظ اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت برای الزامات ISO 13485:2003 و ISO 9001:2008 و رعایت الزامات قانونی و مقرراتی به عنوان چهارچوب اساسی و خدشه ناپذیر این شرکت به حساب می آید.

زمینه فعالیت شرکت فرازکاویان

شرکت تولیدی فرازکاویان ( سهامی خاص ) فعال در زمینه ی تولید پرده هوا ( جلوگیری از تبادل و اتلاف انرژی، ورود حشرات و گرد و غبار ) دوش هوا ( جلوگیری از ورود ذرات به مناطق ایزوله ) اتاق تمیز ( کنترل تراکم یا غلظت ذرات موجود در هوا تا 0.5 میکرون) پنکه آبی ( خنک کننده همراه با اسپری آب و عطر افشانی ) لباس کار آنتی استاتیک ( تخلیه بار الکتریکی از تمام سطوح و هاله اطراف بدن ) پرده ی پی وی سی ( جلوگیری از انتقال آلودگی هوا و عایق صوتی ) از جمله خدمتگذارانیست که علاوه بر داشتن نمایندگی های متعدد در سطح کشور ، سالهاست که با تولید این قبیل تجهیزات در جهت استقلال صنعتی  کشور گام  برداشته است.

شرکت فرازکاویان به عنوان اولین تولید کننده پرده هوا در ایران فعالیت خود را از سال 1375 آغاز کرد و توانسته تا کنون این عنوان را برای خود حفظ کند، و در طی تلاش مستمر در سالهای متمادی، در حال حاضر تنها شرکت دارای پروانه بهره برداری از سوی وزارت صنعت است که می تواند این محصول را در کشور به تولید برساند.

تولیدات شرکت فرازکاویان از فروشگاههای کوچک گرفته تا صنایع سنگین و نیمه سنگین کاربرد دارد.

شرکت صاحب نام فرازکاویان در تولید پرده هوا، شعار جالبی برای متمایز کردن تولیدات خود از تولیدات دیگر رقبا و دستگاههای وارداتی انتخاب کرده است، که در نوع خود ادعایی مهم بشمار می آید.

شرکت فرازکاویان در شعار خود ادعا نموده است که هیچ ایرانی نیست که یکبار از زیر پرده هوای تولیدی این شرکت عبور نکرده باشد.

شرکت فرازکاویان با تولید پرده هوا شروع به فعالیت کرد و در ادامه سبد محصولات تولیدی را در زمینه های مرتبط از جمله طراحی، ساخت، تولید و نگهداری اتاق تمیز و تولید تجهیزات اتاق تمیز گسترش داد.

لازم بذکر است اتاق تمیز و تجهیزات آن در کارخانجات صنایع غذایی، دارویی، بیمارستانها و .... کاربرد دارد.
در خاتمه خاطرنشان می سازد، ساخـت اين دســتگاه با بهــره گيــري از آخرين استانداردهاي بـيــن المللي عرضه  شـده در كشـورهاي صــاحب نام صورت پذيرفته و موفق به اخذ گواهینامه های CE ( مجوز صادرات محصولات به کشورهای اروپایی ) ، ISO 13485 ( مورد تایید اداره تجهیزات پزشکی ) ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت عمومی) ISO 14001 ( رعایت کردن اصول محیط زیست )ISO 18001 ( رعایت کردن اصول ایمنی و بهداشت شغلی ) گردیده است.

درباره فرازکاویان-4